Programy rabatowe

Obniż cenę swojej usługi, korzystając z atrakcyjnych zniżek przygotowanych przez nasz zespół.

Nasze programy rabatowe

Oferujemy trzy programy rabatowe dla klientów. Są aktywne dla wszystkich klientów automatycznie i łączą się ze sobą na zasadach opisanych przy każdym z programów.

Promocja "Programy rabatowe" obowiązuje od 17 grudnia 2021 roku do odwołania.

Rabat okresowy

Podstawowy rabat przyznawany dla każdej płatności rocznej na serwery VPS. Rabatowana jest usługa bez dodatków. Zniżka obowiązuje dla konkretnej usługi, zarówno przy zamówieniu jak i jej odnowieniu. Koszt usługi po upuście staje się podstawą do obliczania pozostałych rabatów.

Okres płatności Przyznany rabat
rok 10%

Rabat ilościowy

Zniżka przyznawana po przekroczeniu ilości aktywnych usług na koncie klienta. Obowiązuje dla wszystkich obecnych usług i nowych zamówień. Rabat obowiązuje w pierwszym roku korzystania z usługi, w każdym kolejnym ma zastosowanie rabat lojalnościowy. Jeśli rabat lojalnościowy nie istnieje dla danego typu produktu, wtedy rabat ilościowy jest ważny dożywotnio.

Ilość aktywnych usług Przyznany rabat
od 2 usług 2%
od 5 usług 5%

Rabat lojalnościowy

Rabat premiuje staż, im dłużej korzystasz aktywnie z naszych usług tym mniej płacisz. Obowiązuje dla całego konta - wszystkich obecnych usług i nowych zamówień. Program oblicza wartość rabatu na podstawie dni które upłynęły od uruchomienia pierwszej usługi i nalicza upust na podstawie poniższej tabelki:

Czas aktywności usługi Przyznany rabat
powyżej 1 roku 5%